bip.gov.pl
RSS
A A A K
BIP Muzeum Przyrody w Drozdowie

Instrukcja korzystania z BIP

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP Muzeum Przyrody w Drozdowie umożliwia menu umieszczone po lewej stronie ekranu. W menu przedmiotowym znajdują się odnośniki do poszczególnych podstron biuletynu. Po kliknięciu w odnośnik z nazwą działu, rozwija się lista artykułów.

Powrót do strony głównej możliwy jest poprzez kliknięcie w odnośnik "Strona główna" znajdujący się na górze menu przedmiotowego lub kliknięcie w logo graficzne Muzeum Przyrody.

Do szybkiego wyszukania informacji służy wyszukiwarka umieszczona po lewej górnej części strony. W pole należy wpisać słowa kluczowe, a następnie kliknąć ikonkę >> lub nacisnąć klawisz "Enter". Po wykonaniu tej czynności wyświetlona zostanie lista tematów spełniających zadane kryterium wyszukiwania.

W prawej części na górze strony znajduje się graficzny odnośnik do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej (http://www.bip.gov.pl/).

W dziale "Redakcja BIP" znaleźć można informacje dotyczące kontaktu z redaktorami BIP Muzeum Przyrody.

W Biuletynie oprócz treści opublikowanych na stronie, znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania, do których można dotrzeć klikając w link. Pliki te są publikowane w formacie PDF - odczytywane za pomocą programu Adobe Reader lub formacie DOC - odczytywane za pomocą programu Word.

Strony Biuletynu wyposażone są w rejestr zmian, który automatycznie zapisuje informacje o zmianach w treści poszczególnych artykułów. Lista zmian dostępna jest po kliknięciu w odnośnik "Wersje archiwalne tej wiadomości" lub "Wersje archiwalne tej strony", znajdujący się pod tekstem.Opublikował: Zbigniew Biernacki
Publikacja dnia: 22.01.2015
Podpisał: Zbigniew Biernacki
Dokument z dnia: 17.01.2015
Dokument oglądany razy: 2 428