#niedopowiedzenia to idealne połączenia fitnessu, show-biznesu i kuchni

Po głębszym zastanowieniu tę książkę można śmiało przypisać do kategorii poradników. #niedopodrobienia to wyjątkowa pozycja na polskim rynku czytelniczym, taka, jakiej dawno nie było, a może nawet nigdy.

Książkę napisała Monika Goździalska, dziewczyna, która nie zatraciła się w szeroko pojętym świecie celebrytów. Jest influancerką, kucharką, a także miłośniczką zdrowego stylu życia. Ciężko jej tezy są dość szokujące, ale zawsze fani cenią w niej naturalność i prawdę. To właśnie dzięki temu zdobyła sławę, a teraz wydaje książkę.

#niedopowiedzenia – o czym jest książka?

W błyskawicznym tempie autorka zdobyła tysiące fanów w mediach społecznościowych. Zachwyca swoich czytelników figurą, poradami, przepisami, ale przede wszystkim zdjęciami. Dzieli się wspomnieniami z podróży, przygód kulinarnych, a także chwali swoją sylwetką, na którą ciężko zapracowała.

Autorka, Monika Goździalska w rozmowie z Martyną rokitą opisuje przeróżne tematy. Fani zdrowego żywienia bez problemu znajdą w książce dietetyczne przepisy, a do tego metody na ich szybkie przygotowanie. Uzupełnieniem mogą być bez wątpienia porady na temat intensywnych treningów, pomagających utrzymać zdrową sylwetkę.

Dzięki lekturze #niedopodrobienia dostajemy prawdziwy obraz dziewczyny, która w tak zwanym show-biznesie nie zatraciła swojego JA, swojej osobowości. Autorka uczy, jak można unikać kłamstw, jakie są coraz częściej spotykane w mediach, szczególnie w internecie. Swoimi poradami Monika Goździalska pomaga ogarnąć swoje życie, nie dać się pochłonąć trendom i temu, żeby być takim, jak osoby znane ze szklanych ekranów.

#niedopowiedzenia – jaka to książka?

W książce nie znajdziemy pustych frazesów, mitologii czy zakłamanych teorii. Otrzymamy prawdę, i obraz kobiety, która żyje tak jak chce, czyli po swojemu. Jest to osoba, która idzie na przekór światowej modzie, nie jest typową celebrytką. Każdą rzecz, jaką nabyła zakupiła za swoje, ciężko zarobione pieniądze. Tymi doświadczeniami dzieli się z czytelnikami #niedopodrobienia.

Książka trafia do sprzedaży lada dzień za sprawą Wydawnictwa Harde. W środku znajdziemy 260 stron, które lekkim, przystępnym językiem wprowadzą nas w świat show-biznesu, ale i zdrowego odżywiania, fitness i dbania o siebie.

Setki przepisów, porad i przygód to idealny sposób na spędzenie długich, jesiennych wieczorów z książką w ręku. Każdy czytelnik wyciągnie z niej coś dla siebie, a testowanie przepisów powinno tylko pozytywnie wpłynąć na relacje z rodziną i domową atmosferę. Sięgnijcie po tę pozycję, a na pewno tego nie pożałujecie. Poznajcie prawdziwą twarz Moniki.